Marcin Połukord

Managing director

Pomysłodawca, głównodowodzący i fundament całego tego przedsięwzięcia. Jak to się stało? Po 10 latach pracy w tym zawodzie uznał po prostu, że nikt nie robi tego wystarczająco dobrze i założył własną agencję nieruchomości.

Wszechstronny sprzedawca z doświadczeniem we wszystkich segmentach rynku, dla którego nie ma problemu, którego by nie rozwiązał czy sytuacji, która by go zaskoczyła. Klienci cenią go szczególnie za stoicki spokój, nawet w obliczu potencjalnej katastrofy, za szczerość, również gdy prawda bywa nieprzyjemna oraz za nieodparte wrażenie, że zrobi wszystko, żeby zabezpieczyć ich interesy. Współpracownicy natomiast za cierpliwość, która zdaje się nie mieć granic oraz za wsparcie, na które mogą liczyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Chroniczny pracoholik, który w bliżej nieokreślony sposób, mimo wszystko znajduje czas dla rodziny. Nie pytajcie jak, naprawdę nie wiemy.

Moje oferty

Sprzedaż

Warszawa

108.00 m2

4

2010

1 900 000

pln

Sprzedaż

Warszawa

511.10 m2

388.00 m2

7

1993

4 700 000

pln

Opinie

Patrycja Iwanowska

Pragnę podziękować za współpracę z Panem Marcinem Połukordem. Pracę Pana Marcina oceniam jako profesjonalną pod każdym względem i na najwyższym poziomie. Zaangażowanie i serce, które włożył w pomoc przy sprzedaży mojego segmentu są nie do opisania. Transakcja była bardzo trudna w związku z lokalizacją segmentu (Piaseczno), brakach w wyposażeniu lokalu, oraz obciążeniem księgi wieczystej długiem przez Kruka w wysokości 1 000 000 zł. Wcześniej moja nieruchomość wystawiona była w 2 agencjach i przez rok żadna nie poradziła sobie z jej sprzedażą. Pan Marcin doradzał w temacie ceny, oraz innych możliwości sprzedażowych, negocjował z klientką i zajął się sprawą od przysłowiowego A do Z. Współpraca z Panem Marcinem była dla mnie czystą przyjemnością, ponieważ oprócz profesjonalizmu związanego z powierzonymi mu zadaniami, odznacza się bardzo pozytywnymi cechami charakteru. Mam tu na myśli kontaktowość, poczucie humoru czy empatię. Pan Marcin Połukord uratował mi życie finansowe sprzedając niesprzedawalny dla innych lokal mieszkalny, a jego pracę podsumowuję na ocenę̨ celującą.

Iwona Skarzyńska

Z Panem Marcinem Połukordem współpracowałam przy sprzedaży mojego mieszkania w Warszawie na Bielanach. Oferta sprzedaży mieszkania została przez Pana Marcina przygotowana bardzo profesjonalnie i z dużą dozą kreatywności.Zgodnie z moimi oczekiwaniami współpraca przebiegała sprawnie i cechowała się wysokim poziomem merytorycznym. Pan Marcin jest, skuteczny, kompetentny, zaangażowany, kreatywny i dlatego pragnę z całym przekonaniem zarekomendować jego usługi, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Pan Marcin bardzo szybko znalazł nabywcę, a następnie  sprawnie doprowadził do finalizacji transakcji.

Anna Bieńkowska

The Brokers to firma reprezentowana przez Pana Marcina Połukorda, który okazał się bardzo kompetentnym doradcą, zarówno w zakresie znajomości rynku nieruchomości lokalowych, jak również rozpoznania grupy potencjalnych klientów. Profesjonalnie podszedł do prezentacji naszego mieszkania, które nadzwyczaj szybko znalazło swojego nabywcę. Pan Marcin jest również niezwykle miłym, spokojnym i kulturalnym człowiekiem, z którym współpraca to duża przyjemność. Polecam serdecznie.

Ewa Gontarska

Współpraca z Panem Marcinem przebiegała rewelacyjne. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, dyspozycyjność, zaufanie i to wszystko w jednej osobie.

Izabela Sroka

Sprzedałam mieszkanie za pośrednictwem Pana Marcina Połukorda. Muszę stwierdzić z wielką radością, że Pan Marcin okazał się bardzo oddanym pośrednikiem, bardzo rzetelnym i zaufanym. Poprowadził całą sprzedaż aż do przekazania mieszkania bez angażowania mnie w proces. Mam duże trudności z językiem polskim oraz znajomością polskiego prawa, lecz Pan Marcin  pomógł mi w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych ze sprzedażą mojego mieszkania. 

Katarzyna Laszuk

Z pełną odpowiedzialnością chciałabym zarekomendować pracę Pana Marcina Połukorda z firmy The Brokers jako pośrednika nieruchomości. Dzięki Panu Marcinowi udało mi się szybko i bezproblemowo kupić mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Już przy pierwszym spotkaniu P. Marcin wykazał się rzetelnym i profesjonalnym podejściem do współpracy. Fachowo przedstawił wszelkie informacje niezbędne przy procesie zakupu nieruchomości. Cały proces od momentu pierwszego kontaktu do czasu zakupu przebiegł szybko i sprawnie bez najmniejszych zakłóceń. Podczas prezentacji mieszkania przekazywał wszelkie informacje o nieruchomości, lokalizacji. Widać, że bardzo dobrze zna okolice i wszelkie jej aspekty. Pan Marcin wykazał się kompetencją, pracowitością i zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Jestem pełna podziwu dla umiejętności Pana Marcina wyważenia wymagań stawianych zarówno przez sprzedającego jak i kupującego. Godny polecenia jest fakt, iż po podpisaniu aktu notarialnego kontakt z Panem Marcinem nie urwał się. Był on obecny przy przekazaniu kluczy, przygotował protokół zdawczo-odbiorczy. Bardzo polecam współpracę z Panem Marcinem. Jeżeli kiedykolwiek ja lub ktoś z moich znajomych będzie potrzebował pośrednika przy zakupie/sprzedaży nieruchomości z pewnością polecę osobę Pana Marcina Połukorda.

Joanna i Piotr Płaciszewscy

Współpraca z Panem Marcinem Połukordem układała się cały czas bardzo pomyślnie. Doceniamy profesjonalizm i rzetelność Pana Marcina. Posiada On duże oświadczenie, którym się z nami chętnie dzielił. Sprzedaż nie należała do łatwych, lecz trafne sugestie odnośnie zmiany strategii z pewnością przyczyniły się do sprzedaży. Byliśmy poruszeni szczególnym zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem zwłaszcza wtedy kiedy nam już brakowało nadziei. Pan Marcin okazał się bardzo pomocną osobą nawet w sprawach wykraczających poza warunki umowy. Nienaganne maniery i dobra energia sprawiła, że każdy kontakt z Nim należał do przyjemności. Z całym przekonaniem polecamy Pana Marcina zarówno Klientom jak i Kupującym!

Tomasz Pietrus

Pan Marcin jako przedstawiciel Państwa firmy w mojej ocenie jest osobą reprezentującą wysoki profesjonalizm i kulturę osobistą. Transakcja zakupu mieszkania za pośrednictwem Państwa firmy przebiegła bardzo sprawnie, a Pan Marcin dołożył wszelkich starań abym na poszczególnych jej etapach otrzymywał konieczne informacje na czas oraz oferował pomoc we wszelkich aspektach optymalizacji wyboru i uzgodnień z właścicielem finalnej oferty. Mogę z czystym sumieniem polecić jego osobę jako właściwą w zakresie w/w działalności wszystkim potencjalnym klientom.

Danuta Stefanowicz-Kostrzewska

Profesjonalizm, fachowość, szeroki zasób wiedzy, wysoka kultura osobista i przede wszystkim bardzo miłe podejście do klienta - pełne zrozumienie sprzedającego i kującego. To atuty Pana Marcina. Miałam okazję współpracować z Panem Marcinem przez kilka miesięcy i w każdej dziedzinie mogłam liczyć na jego pomoc oraz wsparcie. Nie mogłam trafić na lepszego Agenta. Wszystkie formalności były załatwiane błyskawicznie i z dużym zaangażowaniem. Polecam gorąco.

Mateusz Jarosz

Pana Marcin jest osobą bardzo profesjonalną i skuteczną. Byłem pod wrażeniem jej szybkości reagowania na moje sugestie i potrafił bardzo szybko rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Pan Marcin zawsze odpowiadał na nasze telefony oraz jasno i konkretnie wyjaśniał wszystko w najmniejszych szczegółach. Mogłem na nim zawsze polegać. Pan Marcin jest osobą kompetentną i otwartą w kontakcie z klientem co umożliwia bardzo dobrą współpracę. Jestem w pełni zadowolona zarówno z przebiegu, jak i efektu naszej współpracy.

Dariusz Ciszek

Chciałbym polecić Pana Marcina Połukorda, który konsekwentnie poszukiwał  klientów gotowych na zakupu mojego mieszkania. Wykazał się dużym profesjonalizmem i szybkością działania. Pomimo licznych trudności sprzedaży (mieszkanie było na moją zmarłą mamę i zadłużone) Pan Marcin szybko i sprawnie pokonywał trudności. Bardzo szybko znalazł klientów i doprowadził do finalizacji, dlatego gorąco polecam jego usługi.

Agnieszka i Hubert

Pan Marcin Połukord to osoba bardzo zaangażowana, wytrwale dążąca do celu. Doskonałe przygotowanie, szeroki zakres kompetencji oraz rzetelne wykonywanie swoich działań sprawiło, że moje mieszkanie bardzo szybko znalazło nowego nabywcę. Energiczny, komunikatywny, godny zaufania i skuteczny agent to cechy, które najlepiej opisują Pana Marcina. Usługa sprzedaży mieszkania była prowadzona kompleksowo, fachowo, w sposób profesjonalny, z dużą troską o interes zleceniodawcy. Polecam wszystkim ceniącym wysoką jakość usług.

Więcej o nieruchomości: